Pamiątki Rocznic i Jubileuszy

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Stąd zapewne kolejne rocznice ślubu doczekały się swoich nazw. Od papierowej po brylantową. Także dzieci i dziadkowie powinni pamiętać o rodzinnym jubileuszu: drobny upominek lub po prostu telefon z życzeniami są jak najbardziej wskazane.

Na okrągłe rocznice proponujemy Państwu nasze pamiątki. Jubileuszowa księga np. ze zdjęciem ze ślubu będzie trafnym i gustownym podarunkiem. Pozwoli jubilatom cofnąć się w czasie i powspominać czas ślubu, wesela i... młodości.


Ty też możesz ofiarować taki wyjątkowy prezent z okazji Jubileuszu

W ofercie także:

Zapraszam serdecznie państwa do zakupu wyjątkowego prezentu z okazji

Rocznicy, Jubileuszu

Możesz sprawić przyjemność jubilatom wręczając tę wyjątkową księgę zamiast bukietu, który i tak zwiędnie

KSIĘGI NIE SĄ SZABLONOWE, KAŻDA MA ORYGINALNY CHARAKTER

W cenie 39 zł maja Państwo księgę w której użyte są suszone kwiaty, rośliny naturalne i wiele innych elementów. Nie ograniczamy się do kwiatów materiałowych. Nasze kompozycje są wyjątkowe! Na życzenie Państwa stworzymy niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju Pamiątkę. Do wykonywania naszych pamiątkowych ksiąg używamy najwyższej jakości kwiatów materiałowych, jak również piękne suszone rośliny. Wykorzystujemy dodatki egzotyczne, a także atłasowe wstążki, tkaniny na bazie organtyny i inne. Z dbałością o każdy szczegół stworzymy dla Państwa niezwykły prezent. Prosimy zdać się na nasze wieloletnie doświadczenie!

  • Przykłady wykonanych przez nas ksiąg widoczne są na zdjęciach w galerii powyżej*
  • Księgi są wielkości formatu A4
  • GRATIS! Wydrukujemy na księdze nadesłane przez Państwa zdjęcie
  • GRATIS! Nadrukujemy spersonalizowane życzenia nadesłane przez Państwa (możemy także wysłać własne przykładowe życzenia do wyboru)
  • Tył księgi obłożony SKÓRĄ EKOLOGICZNĄ
  • Księga pakowana w oryginalne PRZEZROCZYSTE PUDEŁKO PREZENTOWE

Prezentowe pudełka

  • GRATIS! Do każdej naszej księgi solidny drewniany stojak. Jest on proporcjonalny do księgi, pięknie eksponuje cały urok Pamiątki.

Drewniany stojak

Każda pamiątka dostępna jest w jednym z dwóch wariantów - KSIĘGI lub DYPLOMU:

Księga Dyplom

Zamów teraz!

* Zastrzegamy sobie prawo że w razie braków magazynowych konkretnego wzoru kwiatowego do zmiany na wzór podobny do oryginału. Dołożymy wszelkich starań aby kompozycja była jeszcze ładniejsza.