Pamiątki I Komunii Świętej

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowa uroczystość, która wymaga od nas także wyjątkowych przygotowań. Kiedy nasze dziecko przystępuje do komunii, dbamy o to, aby zostały mu jakieś pamiątki komunijne, które będą przypominać o tym wydarzeniu. Czy jesteśmy rodzicami, dziadkami, czy chrzestnymi... musimy mieć dobry pomysł na prezent komunijny dla dziecka. Nasza propozycja wpisuje się w ramy klasycznej pamiątki komunijnej jaką jest obrazek, ale dodaje mu mnóstwo oryginalności i jest bardzo interesującą propozycją na tę okazję. Nawet jeżeli decydujesz się kupić dziecku drogi gadżet lub po prostu dać pieniądze, nasza komunijna księga pamiątkowa będzie pięknym uzupełnieniem prezentu.

| Powrót


Zapraszam serdecznie państwa do zakupu wyjątkowego prezentu z okazji
Pierwszej Komunii Świętej
Jako dodatek do prezentu podaruj dziecku tą wyjątkową pamiątkę komunijną
KSIĘGI NIE SĄ SZABLONOWE, KAŻDA MA ORYGINALNY CHARAKTER
W cenie 39 zł maja Państwo księgę w której użyte są suszone kwiaty, rośliny naturalne i wiele innych elementów. Nie ograniczamy się do kwiatów materiałowych. Nasze kompozycje są wyjątkowe! Na życzenie Państwa stworzymy niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju Pamiątkę. Do wykonywania naszych pamiątkowych ksiąg używamy najwyższej jakości kwiatów materiałowych, jak również piękne suszone rośliny. Wykorzystujemy dodatki egzotyczne, a także atłasowe wstążki, tkaniny na bazie organtyny i inne. Z dbałością o każdy szczegół stworzymy dla Państwa niezwykły prezent. Prosimy zdać się na nasze wieloletnie doświadczenie!
  • Przykłady wykonanych przez nas ksiąg widoczne są na zdjęciach w galerii powyżej*
  • Księgi są wielkości formatu A4
  • GRATIS! Wydrukujemy na księdze nadesłane przez Państwa zdjęcie
  • GRATIS! Nadrukujemy spersonalizowane życzenia nadesłane przez Państwa (możemy także wysłać własne przykładowe życzenia do wyboru)
  • Tył księgi obłożony SKÓRĄ EKOLOGICZNĄ
  • Księga pakowana w oryginalne PRZEZROCZYSTE PUDEŁKO PREZENTOWE
  • Pamiątki pakowane są w przezroczyste pudełka prezentowe

  • GRATIS! Do każdej naszej księgi solidny drewniany stojak**

    Jest on proporcjonalny do księgi, pięknie eksponuje cały urok Pamiątki.

Każda pamiątka dostępna jest w jednym z trzech wariantów - KSIĘGI, DYPLOMU lub SERCA:

Pamiątka w wariancie KSIĘGA Pamiątka w wariancie DYPLOM Pamiątka w wariancie SERCE

Zamów teraz!

* Zastrzegamy sobie prawo że w razie braków magazynowych konkretnego wzoru kwiatowego do zmiany na wzór podobny do oryginału. Dołożymy wszelkich starań aby kompozycja była jeszcze ładniejsza.
** Do pamiątek w wariancie SERCE stojak nie jest dokładany. SERCA posiadają zintegrowaną podpórkę.