Pamiątki I Komunii Świętej

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowa uroczystość, która wymaga od nas także wyjątkowych przygotowań. Kiedy nasze dziecko przystępuje do komunii, dbamy o to, aby zostały mu jakieś pamiątki komunijne, które będą przypominać o tym wydarzeniu. Czy jesteśmy rodzicami, dziadkami, czy chrzestnymi... musimy mieć dobry pomysł na prezent komunijny dla dziecka. Nasza propozycja wpisuje się w ramy klasycznej pamiątki komunijnej jaką jest obrazek, ale dodaje mu mnóstwo oryginalności i jest bardzo interesującą propozycją na tę okazję. Nawet jeżeli decydujesz się kupić dziecku drogi gadżet lub po prostu dać pieniądze, nasza komunijna księga pamiątkowa będzie pięknym uzupełnieniem prezentu.


Ty też możesz ofiarować taki wyjątkowy prezent na Pierwszą Komunię

W ofercie także:

Zapraszam serdecznie państwa do zakupu wyjątkowego prezentu z okazji

Pierwszej Komunii Świętej

Możesz sprawić przyjemność jubilatom wręczając tę wyjątkową księgę zamiast bukietu, który i tak zwiędnie

KSIĘGI NIE SĄ SZABLONOWE, KAŻDA MA ORYGINALNY CHARAKTER

W cenie 39 zł maja Państwo księgę w której użyte są suszone kwiaty, rośliny naturalne i wiele innych elementów. Nie ograniczamy się do kwiatów materiałowych. Nasze kompozycje są wyjątkowe! Na życzenie Państwa stworzymy niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju Pamiątkę. Do wykonywania naszych pamiątkowych ksiąg używamy najwyższej jakości kwiatów materiałowych, jak również piękne suszone rośliny. Wykorzystujemy dodatki egzotyczne, a także atłasowe wstążki, tkaniny na bazie organtyny i inne. Z dbałością o każdy szczegół stworzymy dla Państwa niezwykły prezent. Prosimy zdać się na nasze wieloletnie doświadczenie!

  • Przykłady wykonanych przez nas ksiąg widoczne są na zdjęciach w galerii powyżej*
  • Księgi są wielkości formatu A4
  • GRATIS! Wydrukujemy na księdze nadesłane przez Państwa zdjęcie
  • GRATIS! Nadrukujemy spersonalizowane życzenia nadesłane przez Państwa (możemy także wysłać własne przykładowe życzenia do wyboru)
  • Tył księgi obłożony SKÓRĄ EKOLOGICZNĄ
  • Księga pakowana w oryginalne PRZEZROCZYSTE PUDEŁKO PREZENTOWE

Prezentowe pudełka

  • GRATIS! Do każdej naszej księgi solidny drewniany stojak. Jest on proporcjonalny do księgi, pięknie eksponuje cały urok Pamiątki.

Drewniany stojak

Każda pamiątka dostępna jest w jednym z dwóch wariantów - KSIĘGI lub DYPLOMU:

Księga Dyplom

Zamów teraz!

* Zastrzegamy sobie prawo że w razie braków magazynowych konkretnego wzoru kwiatowego do zmiany na wzór podobny do oryginału. Dołożymy wszelkich starań aby kompozycja była jeszcze ładniejsza.