Pamiątki Chrztu Świętego

Chrzest św. jest sakramentem, w którym przez polanie wodą i wymówienie słów sakramentalnych człowiek otrzymuje odpuszczenie grzechu pierworodnego i wszystkich grzechów przed chrztem popełnionych oraz staje się dzieckiem Bożym i otrzymuje życie wieczne.

W tym wyjątkowym dniu przyjęło się dawać dziecku pamiątki tego wydarzenia, do którym po latach będzie mogło wracać. Nasze księgi z pewnością będą wyróżniać się oryginalnością na tle tych, które przyniosą inni goście chrzestni.


Ty też możesz ofiarować taki wyjątkowy prezent na Chrzest

W ofercie także:

Zapraszam serdecznie państwa do zakupu wyjątkowego prezentu z okazji

Chrztu Świętego

Możesz sprawić przyjemność jubilatom wręczając tę wyjątkową księgę zamiast bukietu, który i tak zwiędnie

KSIĘGI NIE SĄ SZABLONOWE, KAŻDA MA ORYGINALNY CHARAKTER

W cenie 39 zł maja Państwo księgę w której użyte są suszone kwiaty, rośliny naturalne i wiele innych elementów. Nie ograniczamy się do kwiatów materiałowych. Nasze kompozycje są wyjątkowe! Na życzenie Państwa stworzymy niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju Pamiątkę. Do wykonywania naszych pamiątkowych ksiąg używamy najwyższej jakości kwiatów materiałowych, jak również piękne suszone rośliny. Wykorzystujemy dodatki egzotyczne, a także atłasowe wstążki, tkaniny na bazie organtyny i inne. Z dbałością o każdy szczegół stworzymy dla Państwa niezwykły prezent. Prosimy zdać się na nasze wieloletnie doświadczenie!

  • Przykłady wykonanych przez nas ksiąg widoczne są na zdjęciach w galerii powyżej*
  • Księgi są wielkości formatu A4
  • GRATIS! Wydrukujemy na księdze nadesłane przez Państwa zdjęcie
  • GRATIS! Nadrukujemy spersonalizowane życzenia nadesłane przez Państwa (możemy także wysłać własne przykładowe życzenia do wyboru)
  • Tył księgi obłożony SKÓRĄ EKOLOGICZNĄ
  • Księga pakowana w oryginalne PRZEZROCZYSTE PUDEŁKO PREZENTOWE

Prezentowe pudełka

  • GRATIS! Do każdej naszej księgi solidny drewniany stojak. Jest on proporcjonalny do księgi, pięknie eksponuje cały urok Pamiątki.

Drewniany stojak

Każda pamiątka dostępna jest w jednym z dwóch wariantów - KSIĘGI lub DYPLOMU:

Księga Dyplom

Zamów teraz!

* Zastrzegamy sobie prawo że w razie braków magazynowych konkretnego wzoru kwiatowego do zmiany na wzór podobny do oryginału. Dołożymy wszelkich starań aby kompozycja była jeszcze ładniejsza.