Księgi gości weselnych

I Wy chcecie, aby wesele było wyjątkowe, a Wasi goście weselni takim je właśnie zapamiętali. Ręcznie robione księgi weselne, które mamy przyjemność Wam zaoferować, z pewnością zapadną im na długo w pamięci. Wy sami także będziecie zaglądać do wpisów z tej księgi, aby powracać myślami do tych wyjątkowych dni.

Nasze księgi wpisów oferujemy w dwóch wariantach: składane i nieskładane. Kolorystyka Księgi gości weselnych może być dobrana do kolorystyki zaproszeń ślubnych oraz innych weselnych dodatków.


Ty też możesz ofiarować taki wyjątkowy prezent na Dzień Babci i Dziadka

W ofercie także:

Zapraszam serdecznie państwa do zakupu wyjątkowej pamiątki

Księgi wpisów gości weselnych

Możesz sprawić przyjemność jubilatom wręczając tę wyjątkową księgę zamiast bukietu, który i tak zwiędnie

KSIĘGI NIE SĄ SZABLONOWE, KAŻDA MA ORYGINALNY CHARAKTER

W cenie 39 zł maja Państwo księgę w której użyte są suszone kwiaty, rośliny naturalne i wiele innych elementów. Nie ograniczamy się do kwiatów materiałowych. Nasze kompozycje są wyjątkowe! Na życzenie Państwa stworzymy niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju Pamiątkę. Do wykonywania naszych pamiątkowych ksiąg używamy najwyższej jakości kwiatów materiałowych, jak również piękne suszone rośliny. Wykorzystujemy dodatki egzotyczne, a także atłasowe wstążki, tkaniny na bazie organtyny i inne. Z dbałością o każdy szczegół stworzymy dla Państwa niezwykły prezent. Prosimy zdać się na nasze wieloletnie doświadczenie!

  • Przykłady wykonanych przez nas ksiąg widoczne są na zdjęciach w galerii powyżej*
  • GRATIS! Wydrukujemy na księdze nadesłane przez Państwa zdjęcie
  • GRATIS! Nadrukujemy spersonalizowane życzenia nadesłane przez Państwa (możemy także wysłać własne przykładowe życzenia do wyboru)
  • Księga zapakowana jest w folię ozdobną celofan

Zamów teraz!

* Zastrzegamy sobie prawo że w razie braków magazynowych konkretnego wzoru kwiatowego do zmiany na wzór podobny do oryginału. Dołożymy wszelkich starań aby kompozycja była jeszcze ładniejsza.